У НОВИЙ РІК ІЗ ЩЕ ОДНИМ СПОРТИВНИМ МАЙДАНЧИКОМ

11 січня, у переддень Нового року за старим стилем велика громада смт.Розділ зібралася біля місцевої школи, аби взяти участь в урочистостях з нагоди відкриття ще одного у Миколаївському районі майданчика із синтетичним покриттям, збудований в рамках обласної програми на 2017-2021 роки – «Спортивний майданчик».

На церемонію відкриття, яку очолив місцевий парох о. Микола Кожух, здійснивши освячення новобудови, до роздолян також завітали представники районного керівництва, зокрема, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький, перший заступник голови РДА Ярослав Лукомський,  а також  – директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович.

Після перерізання стрічки, першим місцеву дітвору, адже майданчик будувався саме для неї, привітав голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький. Він побажав усім здоров’я, багато посмішок та світлого і мирного майбутнього. Також  закликав дітей займатися спортом, тим більше, що тепер для цього їм створили  відповідні умови,  і не забувати шанобливо відноситися до спортивного обладнання…

Далі спортивну молодь селища вітали директор Львівського обласного центру «Спорт для всіх» Вадим Климович, начальник відділу освіти райдержадміністрації  Олег Лехович, місцеві депутати. А селищна голова Марія Рогуля подякувала усім, хто спричинився до встановлення майданчика.

Закінчилося спортивне новосілля захоплюючим матчем з міні-футболу серед команд  учнів Роздільської, Березинської та Крупської ЗОШ.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *