ТРИВАЄ ОБЛАСНИЙ КОНКУРС МІКРОПРОЕКТІВ. МИКОЛАЇВСЬКИЙ РАЙОН НЕ ПОДАВ ЩЕ ЖОДНОЇ ЗАЯВКИ

З початку січня на сайті Львівської обласної ради, працює банер, звернувшись до якого можна перевірити статус проекту, поданого на обласний конкурс проектів місцевого розвитку.

Відповідно до інформації, оприлюдненої на банері, станом на 16 січня зареєстровано заявки від 11 районів. На жаль, Миколаївського району у цьому списку нема.

Як зазначає заступник керуючого справами Львівської обласної ради – начальник відділу з питань реалізації проектів місцевого розвитку, міжнародної технічної допомоги та зовнішно-економічних зв’язків Іван Собко, – основні помилки, які допускають конкурсанти при реєстрації: надсилають заявки за старими формами, а потрібно у відповідності до рішення Львівської обласної ради № 542; надають не повний пакет документів, особливо це стосується довідки балансоутримувача об’єкта (необхідний перелік у презентації); небюджетний внесок (кошти спонсора і фізичних осіб) надають одним рахунком, а потрібно окремо. «Навчання проведено, тому просимо дотримуватися умов конкурсу», – наголосив Іван Собко.

Він також нагадав, що реєстрація заявок на онлайн-платформі триватиме до 2 лютого 2018 року до 17:00 год.

Відповіді на найпоширеніші питання – у презентаційних матеріалах.

Крім того, триває прийом заявок до складу експертної комісії, що здійснюватиме у 2018 році оцінювання проектів у рамках Програми проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку на 2017 – 2020 роки.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *