СОНЯЧНИЙ КОЛЕКТОР УЧНІ СТВОРИЛИ З ПІДРУЧНИХ МАТЕРІАЛІВ

Під вмілим професійним керівництвом учителя фізики Розвадівської ЗОШ Олега Скакуна учні зазначеної освітньої установи стали переможцями районного етапу конкурсу учнівських проектів  – “Фізика навколо нас”.

На конкурс, перший етап якого серед шкіл Миколаївського району було оголошено ще у листопаді (творчі роботи приймалися до 10 грудня), учасники представили на суд журі сонячний колектор, сконструйований із підручних матеріалів.

Після перемоги у першому етапі конкурсу попереду у розвадівських вундеркіндів участь у ІІ етапі  конкурсу, який проходитиме у Львові. Юні конструктори дуже хвилюються і сподіваються на перемогу. Адже їх робота доволі актуальна для сучасної енергетики.

До речі, такий конкурс серед школярів проводиться вже не вперше. І хоча його метою є, насамперед, стимулювання професійного розвитку педагогічних працівників, зокрема, зміщення акцентів у навчальній діяльності, спрямуванні на інтелектуальний розвиток учнів за рахунок зменшення частки репродуктивної діяльності, розвитку ключових компетентностей учнів, їх пізнавальної та дослідницької діяльності, уміння використовувати метод проектів, як показник високої кваліфікації, прогресивної професійної діяльності педагога, спрямованої на творчий розвиток дітей, школярам також дуже цікаво відкривати у собі нові здібності, вивчани щось «не за програмою» і знаходити практичне використання знань з фізики у реальному житті.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *