СЕРЕД ЗВІЛЬНЕНИХ 27 ГРУДНЯ ЗАРУЧНИКІВ – І НОВОРОЗДОЛЯНКА

Мабуть усі пам`ятають, як наприкінці минулого року, а точніше – 27 грудня, неподалік від окупованої Горлівки на Донеччині вперше за останні два роки відбувся масштабний обмін полоненими. Тоді на українську територію повернулися 73 заручники, які перебували у полоні “ЛНР”.

Подія, за яку молилися чи не всі українці, – принесла радісну звістку і до Нового Роздолу. Разом із багатьма українськими патріотами додому повернулася боєць 8-го окремого батальйону УДА “Аратта”, новороздолянка Лілія Коць.
Про це її бойовими побратимами було повідомлено на «ФБ» сторінці 8-го окремого батальйону УДА «Аратта»: « …73 людини, яких утримували в полоні на непідконтрольній території, повернулись додому!
Разом з ними дихнула вільним українським повітрям наша посестра, боєць 8-й окремий батальйон Української Добровольчої Армії – Лілія Коць. Вона пробула у полоні приблизно 1,5 року. Влітку2016-го її було викрадено на лінії зіткнення. Ліліє! ВІТАЄМО З ПОВЕРНЕННЯМ НА РІДНУ ЗЕМЛЮ!!!!» – ідеться у повідомленні.
Зазначена інформація підтверджена й опублікованими в ЗМІ офіційними списками звільнених українських заручників. Тож, усі хто знає і любить Лілю, хто просив Бога про милосердя до цієї мужньої жінки, можуть щиро радіти – вона вільна і поволі відновлює сили та повертається до життя.

До речі, того дня Президент Порошенко пообіцяв, що після повернення 73 заручників з ОРДЛО українська сторона із ще більшою ретельністю працюватиме над звільненням тих, кого продовжують утримувати проти їхньої волі. За інформацією голови Служби безпеки України Василя Грицака на сьогодні в ОРДЛО залишаються заручниками ще 103 особи.

(фото з інтернет ресурсів)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *