ПАМ`ЯТАЮТЬ ПРО КРУТИ (відео)

29 січня, у День пам’яті Героїв Крут, учні і педагоги Розвадівського ЗЗСО І-ІІІ ст. разом із головою Розвадівської ОТГ п. Романом Сидором та директором центру фінансово – господарського та навчально-методичного забезпечення закладів освіти і культури п. Романом Гаврильчаком взяли участь у всеукраїнському флешмобі «Пам`ятай про Крути».

Зокрема, учасники цієї патріотичної акції, зібравшись на залізничній станції Миколаїв – Дністровський, розгорнули там синьо-жовте знамено і виконали пісню, присвячену молодим українським героям, які загинули у нерівному бою за малесеньку станцію Крути, яка знаходиться за 130 кілометрів від Києва.

Після флешмобу школярі зробили пам`ятні фотографії та поділилися роздумами про подвиг юних героїв. Ось деякі з них:

Павло Древняк, учень 9-го «б»: “Я думаю, що ці хлопці були дуже хоробрими і відважними. Адже не кожна людина може віддати своє життя за Батьківщину. А вони зробили справжній героїчний вчинок, бо хотіли жити у вільній державі. Зараз на сході України також ідуть бойові дії і багато молодих хлопців з власної волі пішли захищати свою землю, своїх рідних. Вони, як і ті хлопці, що загинули під Крутами, розуміють, якщо не вони, то ніхто не захистить те, що у них є.”

Настя Білінська, 9 «б»: «Я вважаю цих юних студентів справжніми патріотами і героями. Їм було страшно і вони знали, що попереду їх чекає смерть, але мужньо стали на захист рідної землі від більшовицької нечисті. Пишаюся, що в нашій історії є такі приклади героїзму і відданості ідеї. Зараз ми такого ж віку, як і вони, і багато подій сьогодення показують, що саме молодь, студенти і учні є рушійною силою та завжди стають у перші ряди борців. Подвиг героїв Крут буде назавжди у нашій пам’яті».

Арсен Бутковський, 9 «б»: « Студенти, які захищали свою Батьківщину на станції Крути, були сповнені патріотизму та відданості Україні. Нам необхідно брати з них приклад, особливо у наш час, коли в нашій Україні йдуть бойові дії у зоні АТО, де наші воїни віддають життя за рідну землю… Любіть Україну, робіть її кращою та стійте за неї до кінця».

Ірина Гичка, 9 «а»: « На мою думку, ці юнаки були і є і на завжди залишилися героями, прикладом для усіх нас. У сучасному світі все менше є таких рішучих та мужніх хлопців. Але вони є! Україна є матір’ю багатьох таких синів, які готові віддати за неї життя, свою волю. Прикладом сучасного героїзму є воїни АТО, які , як і юні крутяни, мужньо і відважно боронять територіальну цілісність нашої держави. Такі вчинки є гідними прикладами для нас. Адже ми – майбутнє нашої нації!»

Вікторія Монастирська, 9 «а»: « Ці юнаки – Герої, що назавжди будуть у нашій пам’яті та серцях. Пам’ятаємо! Не забудемо! Якби не їх подвиг, можливо, й не було б суверенної, незалежної, демократичної України”.

Наталя Грещук, 9 «а»: « Ці юнаки були дуже сміливі і віддані Україні. Вони хотіли свободи для своєї країни. Ми всі маємо пишатися їхнім подвигом, і ніколи не забувати про них!»

Андріана Сенів, 9«б»: «Я думаю, що молоді хлопці, які бились під Крутами, є справжніми патріотами. Вони стали на захист своєї Вітчизни, незважаючи на значну перевагу війська ворога. Причиною такого вчинку могла бути лише безмежна любов до рідного краю. Нам, молодому поколінню, потрібно брати приклад з крутян, адже саме від нас залежить майбутнє нашої країни!»

Ліда Гичка, 11 клас: « На мою думку, подвиг студентів під Крутами є дуже героїчним. Непідготовлена військово молодь заради своєї країни віддала найцінніше – власне юне життя. Це гідний приклад для наслідування.»

Олена Мельничук, 9«а»: «Для мене ці юні хлопці є справжніми героями. І тепер увесь світ знає, який мужній і героїчний наш народ. Ми маємо пишатися нашими героями і брати з них приклад. Вічна слава усім, хто поліг за волю України!»

 

 

 

Варто зауважити, що того дня у Розвадівській школі відбулося ще цілий ряд заходів приурочених 100-річчю легендарної битви під Крутами. Зокрема, у середніх класах – виховні години, а учні 9-11 класів, під керівництвом педагога – організатора О.Б. Малик та заступника директора з навчально-виховної роботи О.В. Говикович провели конференцію «Крути, як відродження українського духу». Також школярі переглянули фільм про героїчний вчинок юних студентів.

Gepostet von Олена Сокіл am Montag, 29. Januar 2018

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *