ЗВІЛЬНЕННЯ, – ЧИ ВТЕЧА?

У Миколаївській міській раді – новий секретар. На сьогоднішній сесії , яка, як завжди, відбулась у «вузькому» колі в кабінеті міського голови, депутати несподівано звільнили з посади секретаря ради Василя Підлужного, а натомість обрали нового…

Несподівано, бо у порядку денному 37-ї сесії, опублікованому на офіційному сайті Миколаївської міської ради про це жодним словом не обмовлено. Хоча, судячи із проекту рішення «Про обрання секретаря Миколаївської міської ради 7-го скликання…», розданого депутатам у день сесії, де чітко було вказано ім`я нового претендента на цю посаду, можна припустити, що тему обговорювали. Більше того міський голова навіть був впевнений, що усе пройде гладко. Тоді, – чому така таємничість?

До речі, за пропозицією міського очільника честі обійняти посаду секретаря ради удостоїлася представниця «Самопомочі» – Ірина Кобрин 1982 року народження, підприємець, економіст та юрист, жителька Дроговижа та одна з тих депутатів, які голосували за “львівське” сміття І якщо кандидатура цієї панянки не викликає особливих запитань, адже окрім того, що вона, у порівнянні із Підлужним, який, на мою думку, був таким собі спеціалістом, безумовно, є кращою, –  ця особа давно продемонструвала свою відданість, так би мовити, «команді» мера (до слова у цій команді «успішно працюють» і два її брати), то навколо несподіваного звільнення, тепер вже колишнього секретаря ради Василя Підлужного, запитань виникає дуже багато.

Наприклад, як розповіли депутати, офіційною причиною звільнення є заява Підлужного, яку він написав начебто через якісь сімейні обставини. Мовляв, його дружина проживає в іншій області, відтак, і він планує переїзд. Але… Василь Підлужний є депутатом Миколаївської міської ради. Якщо він переїде, то як він виконуватиме свої депутатські повноваження? Знову ж таки, якщо він вже стільки часу пліч – о – пліч зі Щебелем пропрацював стільки часу, знає усі тонкощі роботи, усі нюанси реалізованих проектів, то навіщо, практично перед виборами, звільнятися? Адже, як кажуть у народі, «на переправі коней не міняють». Тобто, –  усе це надто вже виглядає на втечу… І тут будь-хто вигукне – щось тут не те!

Хоча, що саме “не те”, – сказати важко…  Можливо, – сміттєві питання змусили Щебеля взяти у команду людину Садового? А може, майбутні вибори диктують умови? Або, не дай Бог, накаламутив щось секретар… У будь якому випадку, після такої «ротації» миколаївчанам мабуть слід чекати від міської ради нових несподіванок… Адже рано чи пізно усе стає явним.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *