ДЛЯ НЕВАКЦИНОВАНИХ ВІД КОРУ ДІТЕЙ «ЗИМОВІ КАНІКУЛИ» МОЖУТЬ ПРОДОВЖИТИСЯ

Про це сьогодні, 15 січня, повідомив заступник керівника департаменту освіти ЛОДА Ігор Гайдук під час апаратної наради у Львівській ОДА. Золкрема, він зазначив, що у зв`язку із ускладненням ситуації із захворюванням на кір, усім відділам освіти у Львівській області рекомендуватимуть не допускати на навчання учнів, які не щеплені від кору.

На думку чиновників таке рішення допоможе сколихнути батьків і спонукатиме їх вакцинувати своїх дітей. Таку ініціативу підтримали і у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА.

«Ми підтримуємо цю позицію, хоча воно не дуже відповідає чинному законодавству. Але, напевно, на такий крок треба йти, бо інакше наші люди не розуміють, що треба робити якісь кроки для попередження», – зазначила керівник департаменту Ірина Микичак. Вона також наголосила, що вакциною область повністю забезпечена.

Окрім того, сьогодні о 14. 00 год. у Львівській ОДА відбудеться засідання обласної комісії ТЕБ і НС, де приймуть остаточне рішення стосовно допуску нещеплених від кору дітей на навчання.

Тим часом у соціальних мережах народ розділився на дві аудиторії. Одна з яких вважає, що це правильне рішення, – вдаватися до таких крайнощів, адже здоров`я важливіше. Інша – категорично проти примусової вакцинації, адже по перше, навіть її наявність не дає гарантію, що хвороби вдасться оминути,  по друге, – жоден медик не надасть письмової довідки про те, що він  бере на себе відповідальність за можливі наслідки від вакцинації,  а по третє… надто вже настирливо влада роздуває істерію навколо цієї хвороби. «Може справа не у епідемії, а просто хтось хоче заробити на недешевій вакцині?» – запитують противники вакцинації.

Між тим, якщо рішення про недопущення невакцинованих дітей у освітні заклади таки приймуть, це – найкращий спосіб уникнути зараження і невакцинованим дітям, і вакцинованим…

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *