22 ГРУДНЯ – ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО ЕНЕРГЕТИКІВ

Не буде перебільшенням, якщо скажу, що енергетична галузь сьогодні є ключовою у розвитку усіх інших галузей сучасного світу. Бо, як не крути, а нема електрики і життя завмирає, – зупиняються підприємства, тогові центри, офіси…  Тому, аби таких ситуацій не траплялося, енергетики не полишають своїх постів ані вдень, ані вночі. І це варте подяки. А коли турбота про наш комфорт  і затишок переноситься ще й у сферу духовного життя – це вдвічі приємніше…

Напередодні Дня енергетика  мала нагоду побувати у Новороздільському Храмі Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ – чи не найвеличнішому із сучасних храмів на теренах західного регіону України. І, знаєте, коли опинилася там, – була вражена не лише розмірами та архітектурою храму, але й внутрішнім комфортом, де парафіяни у теплі і спокої можуть поринути у молитви чи, просто, – подумати про життя. А наявність у храмі цілої оранжереї живих рослин переконувала, що затишок і тепло тут звичне середовище.

На моє здивування настоятель храму – отцець-декан Микола Міджак розповів, що про тепло і затишок тут, свого часу подбали місцеві енергетики із ТзОВ “Енергія Новий -Розділ”. “На наше прохання допомогти із облаштуванням системи обігріву споруди, керівництво відреагувало майже відразу… Адже йшлося не лише про комфорт тих, хто приходить на богослужіння. Будуючи такий величний храм ми думали і про наймолодших. – ділиться священослужитель. – Отож, спільними зусиллями було розроблено проект, закуплено матеріали. Роботи теж виконувалися спеціалістами “Енергії”. Словом, на сьогодні маємо результат – при храмі працює недільна школа у якій займаються близько трьохсот юних новороздолян, відбуваються різні духовні події, зустрічі ну. і , звісно ж Богослужіння.”

Крім того, дізнаємося від отця – диякона Миколи, освітлення дорогою до храму, – також  справа рук місцевих енергетиків і сьогодні, коли зимові дні короткі, а вечори довгі, дітвора має можливість безпечно приходити у храм на улюблені заняття. “І за це ми дуже дуже вдячні нашим енергетикам. Тому, напишіть там, що у День енергетика, переддень Нового 2018 року та світлого народження Христа парафіяни Храму Різдва Пресвятої Богородиці УГКЦ зичать працівникам ТзОВ “Енергія Новий Розділ” здоров`я, затишку, сімейного благополуччя та Божого благословення у всіх починаннях. Хай усе у Вас ладиться, а добрі справи лише примножуються.”

У церкві Святителя Миколая (УАПЦ), яка у Новому Роздолі збудована порівняно недавно, теплу і затишку під час богослужінь тут також завдячують місцевим енергетикам.

” Ще донедавна, – розповідає настоятель храму отець Ростислав Мига, – ми намагалися обігрівати приміщення за допомогою газу. Та ви самі розумієте, яка сьогодні ситуація з цим паливом. Тепло у храмі обходилося нам дуже дорого, доводилося економити… Цього року ситуація змінилася. Завдяки співпраці із місцевим енергетичним підприємством ТзОВ “Енергія -Новий Розділ” ми прийняли рішення про підключення до центрального опалення. Нам зробили проект, заспонсорували необхідне обладнання і монтажні роботи. Результат відчули вже із першим холодом і що цікаво, фінансово різниця також відчутна. Тому ми дуже вдячні і працівникам, і керівництву підприємства за турботу та допомогу. І напередодні  світлого Різдва Христового, Нового Року, а також Дня енергетика. від імені усіх парафіян хочу побажати їм та їхнім родинам щастя, здоров’я, добробуту, незгасної енергії та оптимізму і Великої Божої ласки та благословення на нові добрі справи”.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *