ШВИДКО ДВЕРІ ВІДЧИНЯЙ, БО ІДЕ ВЖЕ МИКОЛАЙ!

Свій тріумфальний хід теренами нашого району щедрий святий Миколай зі своїми помічниками вже традиційно розпочав із відвідин будинку – інтернату для особливих хлопчиків, що у селищі Роздолі.

А першими до вихованців цієї установи навідалися «помічники» доброго святого із сусіднього Миколаєв, які не лише порадували хлопців смачними подарунками, але й підготували невеличку концертну програму (на фото).

Представники Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС, зокрема, керівництво Львівського управління ОВПП Нонна Багмет, Сергій Скробач, Тарас Іванишин та Голова профспілки Галина Кулинич , також не вперше навідуються роздільських інтернатівців. І днями вони знову щиро привітали вихованців інтернату із цим казковим святом. «Вітаємо дітей та колектив працівників дитячого будинку з прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим, бажаємо всім здоров’я, Божого благословення, здійснення найзаповітніших мрій.» – від імені колективу вітала дітей Нонна Багмет.
У свою чергу директор та персонал інтернату висловили вдячність гостям та зауважив, що такі заходи, попри нелегку долю вихованців, дарують їм хвилини щастя, допомагають завжди бути доброзичливими та чуйними».

(фото джерело)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *