«ХАЙ ЖИВЕ НАШ СУД! НАЙГУМАННІШИЙ СУД У СВІТІ!»

11 грудня апеляційним су­дом Львівської області було скасовано Постанову Миколаївського районного суду від 30 жовт­ня 2017 року про корупційне  адмінпорушення Миколаївського міського голови А.Щебеля.

Ну, що тут скажеш? Ура! Тепер миколаївчани можуть спати спокійно, бо їх мер не корупціонер і автівку, придбану у свого підлеглого за кредит, а не за якусь там мізерну зарплату, він чесно задекларував… А те, що час покупки, дивним чином майже збігся із вдалим «інвестиційним сміттєвим проектом» міської ради – взагалі непорозуміння, бо то ж не мер його підписував, а МКП ЖКУ… Словом, як говорив один із персонажів відомого фільму часів союзу – «Хай живе наш суд! Найгуманніший суд у світі!»

До речі, після виправдувального рішення по Щебелю тепер вже точно можна порадити представнику державного звинувачення ( прокурору), щоб не тратив сили, «бігаючи» за керуючим справами виконкому Миколаївської міської ради Юрієм Шпаком, якого вже майже три місяці не можуть дочекатися у Миколаївському районному суді у справі за звинуваченням його у корупційному адмінпорушенні – ідентичному до того, яке розглядалося по Щебелю. Бо хоч через злісну неявку відповідача до розгляду справи досі не дійшло, кінцевий результат вже, можна сказати, – відомий. То навіщо тратити час і гроші платників податків?

Наостанок хочу поділитися з читачами цікавим спостереженням. Про апеляцію Миколаївський мер заявив відразу після винесення постанови у Миколаївському суді – 26 жовтня. Перше засідання у Львові було призначено вже на початку листопада, але воно чомусь ані з першої, ані з другої спроби не відбулося і потім ще кілька разів переносилося  на пізнішу дату. (Хоча, відверто кажучи, не чула, щоб в апеляційному суді так часто переносили засідання… ) Але ще цікавішим виглядає той факт, що слухання справи нарешті відбулося якраз 11 грудня, коли активісти, які слідкували за розглядом цієї справи, фізично не могли приїхати на засідання, бо на той день (про це було відомо за місяць) було призначено установчі збори Громадської ради при Миколаївській РДА, в яких вони були задіяні. «Співпадіння?»…

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *