У НОВОЯВОРІВСЬКУ ВІДКРИВСЯ ЦЕНТР ДЛЯ ОСОБЛИВИХ ЛЮДЕЙ

Днями у Новояворівську для людей з обмеженими можливостями та особливими потребами гостинно відчинилися двері соціального центру «Регіна».

У день новосілля до «Регіни» завітало чимало «особливих» людей різного віку серед яких і вихованці Краковецького навчально-реабілітаційного центру разом зі своїми наставниками, та гостей, зокрема, заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, керівництво міста та району, депутати, представники громадськості, меценати. Однак, мабуть найбільш несподіваним і дорогим гостем став відомий у світових колах мецената з Нідерландів пан Ян Ван Веерс (Jan van Weers), який з далекого міста Хенгало прибув до Новояворівська разом із дружиною та сином, представляючи благодійну організацію SOTO.

Власне, поява нідерландського мецената в образі Миколая надихнула учасників події на духовні пісні про цього щедрого святого. А ще, –  і діти, і дорослі разом із гостями помолилися за здоров’я всього українського народу і, звичайно ж, за мир та злагоду у нашій багатостраждальній державі.

Після церемонії освячення приміщення центру, яке завдяки невгамовності та самопожертві лідера благодійної громадської організації «Дитячі мрії» Наталії Кулик, а також невтомній праці волонтерів та щедрості благодійників за доволі короткий термін перетворилося на офіс європейського типу, слово для вітання та подарунків отримали гості події. Зокрема, місцеві священики подарували «Центру» ікону Богоматері, аби вона завжди оберігала його відвідувачів від лиха і невдач. Потім виступив, заступник міністра освіти та науки України Павло Хобзей, який подякував усім причетним до створення на Яворівщині соціального центру «Регіна» та порадив керівництву району, міста уважніше ставитися до інвалідів, особливо до візочників.

(фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *