ТИЖДЕНЬ ПРАВА ДЛЯ НАЙМОЛОДШИХ

8 грудня, у Дроговизькому навчально – виховному комплексі  в рамках Всеукраїнського тижня права, впровадженого в Україні, відповідно до Указу Президента і який стартував Всеукраїнським уроком «Права людини», зокрема, і у навчальних закладах Миколаївського району, – відбулося ряд  тематичних заходів на правову тематику.   

Втім, найбільш захопливою для школярів молодших класів цього навчального закладу виявилася лялькова  вистава про те, “Чому не можна розмовляти з незнайомими людьми?” під час якої дорослі актори  доступно та  у веселій ігровій формі пояснили  малечі,  що може з ними трапитися, якщо вони будуть надто довіряти незнайомим людям, особливо, коли ті просять кудись з ними йти чи їхати.

До речі, батьки школяриків розповідають, що діти дуже перейнялися почутим у казочці  і вдома, під час спілкування з батьками, вони намагалися дізнатися більше інформації про загрози від таких знайомств та пообіцяли бути обачними.

Вато зауважити , що Всеукраїнський тиждень права проводиться щороку в тиждень,  що включає в себе День прав людини (10 грудня ), який відзначається в пам’ять проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *