СКАНДАЛ – ЦЕ ЇХНЄ ВСЕ?

«Ущемлення прав громадських організацій Миколаївщини!», «Самоуправство!»… Такі гучні заяви днями поширили у соцмережах представники окремих громадських організацій Миколаєва щодо членів ініціативної групи, яка займалася підготовкою установчих зборів із формування нового складу Громадської ради при Миколаївській райдержадміністрації.  

Зокрема, Іван Максимович, Олег Держило, Микола Гнатів та інші заявляють що, мовляв, ініціативна група, безпідставно відмовила їхнім організаціям взяти участь в установчих зборах, хоча увесь пакет документів для реєстрації ними, начебто, було вчасно подано, а також – звинуватили активістів у втручанні в роботу їхніх організацій і навіть пригрозили, що звертатимуться у правоохоронні органи.

Тим часом голова ініціативної групи Володимир Леськів каже, що навіть не здивований такою реакцією цих людей. Адже вони, здається, просто впевнені, що правила існують для того, аби їх порушувати. У чому полягало їх порушення? «Насамперед, відповідно до розпорядження, виданого Миколаївською РДА щодо формування нового складу Громадської ради чітко зазначено, що прийом документів проводиться до 16 години 10 листопада 2017 року – особисто. – розповідає пан Леськів. – Відтак, у цей день члени ініціативної групи спеціально зібралися в РДА, аби скласти акт про прийняті документи і оголосити про завершення процесу їх реєстрації.

Та виявилося, що це не кінець. Через кілька днів нас поставили перед фактом, що поштою надіслано ще дев`ять листів з документами (щоправда, ми навіть не бачили їх вмісту). Проте, найцікавішим було те, що шість з них були в однаковісіньких конвертах та підписані одним почерком. Скажіть, як таке може бути? – дивується пан Володимир. – Хіба це не виглядає на якесь шахрайство? Звісно, що маючи цей факт і певні підозри, ми вирішили перевірити як ці листи відсилалися і тут з`ясувалося, що і відправка листів відбувалася якось дивно – після офіційного завершення робочого дня Укрпошти,  тобто після 18-ї години (це, до речі, легко відслідкувати на офіційному сайті установи). Відповідно, у членів ініціативної групи напросився висновок, що без «блату» тут не обійшлося і у відношенні до інших ГО, які так і не встигли подати документи, це буде несправедливо. Власне, це і стало першою підставою для відмови організаціям «з конвертів». Другою підставою стало те, що громадські представники ініціативної групи не бачили вмісту цих конвертів, а акту про їх відкриття також не було складено. Тому, не розумію в чому полягає звинувачення нас у самоуправстві, чи порушенні прав громадських організацій… Адже вони просто не виконали вимог, які були поставлені для усіх без винятку.» – підсумував голова ініціативної групи.

Взагалі, на мою думку, уся ця ситуація виглядає надто смішно. Адже коли два роки тому той же Володимир Леськів мало не з поклоном запрошував громадські організації подавати документи на представництво у Громадській раді, бажаючих було не надто густо, а окремі “Доброзичливці» лише з насмішкою спостерігали чим це закінчиться. Але, коли йому все ж вдалося створити цю раду, дехто із вищезгаданих активістів не придумали нічого іншого, як прийти на засідання громадської ради, аби там пошуміти і яскраво попіаритися на фоні скандалу. Невже ситуація повторюється? Невже ці люди більше нічого не вміють як створювати скандали на рівному місці?

До речі, очевидно, інтриги цих представників ГО на тому не закінчилися. В усіх інформаційних джерелах вони повідомляють, що установчі збори Громадської ради При Миколаївській РДА відбудуться 11 грудня о 14.00 годині. Не знаю навіщо їм це потрібно, але це відверта брехня. Установчі збори, відповідно до рішення ініціативної групи, а також згідно із Розпорядженням в.о.голови Миколаївської РДА відбудеться 11 грудня о 15.00 годині!  Приходьте !

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *