РОБОТУ ГОЛОВИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МИКОЛАЇВСЬКІЙ РДА ВІДЗНАЧИЛИ ПОДЯКОЮ

Сьогодні, 7 грудня, голова Громадської ради при Миколаївській РДА Володимир Леськів взяв участь у зустрічі голів Громадських рад Львівщини, яка відбулася у Львівській ОДА.

«У рамках зустрічі, – ділиться пан Володимир, – були обговорені питання  щодо прав та обов’язків членів Громадської ради, проаналізовано Постанову Кабміну, якою  громадські ради керуються при формуванні рад, зокрема, — методичні рекомендації (типове положення), погоджене вищезгаданою постановою. Також говорили про залучення експертів різних сфер до вирішення нагальних потреб громадян області, та про підвищення рівня фаховості активістів, які входять до Громадських рад.»

Цікаво, що задля налагодження ефективної співпраці між владою та громадськістю представники рад запропонували представникам влади частіше організовувати зустрічі із керівниками профільних департаментів ЛОДА. До речі, керівник ЛОДА Олег Синютка, який також взяв участь у зустрічі, з великим зацікавленням вислухав пропозиції громадських діячів і визнав, що справді, оскільки Громадські ради це не представницький орган влади, а авторитетне об`єднання  людей, яке лобіює інтереси суспільства, така консолідація роботи влади і громади повинна мати місце. Далі він відповів на запитання що стосувалися різних сфер життєдіяльності нашого суспільства. Завершилася зустріч  врученням Подяк від департаменту внутрішньої політики ЛОДА головам найдієвіших Громадських рад серед яких був і голова Громадської ради при Миколаївській РДА – Володимир Леськів. Вітаємо!

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *