ПІСЛЯ РЕФОРМИ – СУДИТИМЕМОСЬ В ОКРУЖНОМУ СУДІ

Після судової реформи Миколаївський районний суд увійде до Пустомитівського окружного суду, який об’єднає Пустомитівський та Миколаївський райсуди, де працюватиме 12 суддів. – Про це заявив начальник територіального управління Державної судової адміністрації у Львівській області Віктор Дейнека.

Зокрема, він зазначив: «В Україні розпочинається процес оптимізації місцевих судів. Відтак, замість міських та районних судів, відповідно до закону «Про судовий устрій та статус суддів», вже зовсім скоро будуть створені окружні суди, яких у Львівській області (окрім Львівських) буде вісім.

Також, – зазначає Віктор Дейнека, – відповідно до нещодавно прийнятого Закону «Про судовий устрій та статус суддів». передбачено півроку на створення Верховного Суду, три роки – на апеляційні суди. Оскільки термін на створення окружних судів у законі визначений не був, – щоб не відтягувати виконання закону, і швидше відбувався процес оптимізації місцевих судів, було прийняте рішення почати працювати над пропозиціями об’єднання судів. Відтак, державна судова адміністрація готувала пропозиції щодо укрупнення судів, виходячи з того, як би було найоптимальніше найзручніше об’єднати суди, щоб вони могли працювати ефективно. Але остаточне рішення буде приймати Президент, видаючи Укази про ліквідацію місцевих судів і створення окружних у тій чи іншій області.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *