НАВЧАЛИСЯ ЗЕМЕЛЬНОМУ АУДИТУ

Сьогодні, 6 грудня в сесійному залі Миколаївської районної ради відбулися навчання з аудиту земель сільськогосподарського призначення для голів міської, селищної, сільських рад, голів ОТГ та аграріїв району, які провели працівники департаменту агропромислового розвитку Львівської ОДА спільно з Головним управлінням юстиції, Головним управлінням Держгеокадастру, Департаментом захисту економіки ГУ НП, органами прокуратури та ГУ НП у Львівській області.

Насамперед варто зазначити, що аудит земель сільськогосподарського призначення на Львівщині проводиться згідно з розпорядженням голови Львівської ОДА, від 22 серпня №783/0/5-17 з метою створення картографічних матеріалів із нанесеними та пронумерованими земельними ділянками, формування реєстру розпайованих земельних ділянок за власниками та землекористувачами та інше. Однак, не всі розуміють, як правильно формувати такі бази даних і саме для цього спеціалісти Львівської ОДА проводять спеціальні навчання.

Під час зустрічі у Миколаєві, як повідомляється на офіційному сайті Миколаївської РДА, були розглянуті питання про важливість проведення аудиту та введення земель у сільськогосподарський обіг на основі розроблених алгоритмів ефективного використання земель сільськогосподарського призначення.
В ході спілкування сільські голови та аграрії району отримали відповіді на запитання, які стосуються земельних правовідносин, ознайомились із початком процедури введення моніторингу за задіянням земель державної власності, не успадкованими ділянками, не витребуваними (нерозподіленими) земельними частками (паями). Відтак, за підсумками аудиту органи місцевого самоврядування зможуть отримати інформацію про земельні ділянки померлих громадян (неуспадковані) та невитребувані (нерозподілені) земельні частки (паї).

І аграрії, і сільські голови  запевнили, що ця робота в районі вже активно впроваджується і вже 15 грудня відбудеться перший  моніторинг проведених заходів.

(фото Джерело)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *