У РОЗВАДОВІ ВШАНУВАЛИ ПАМ`ЯТЬ БОГДАНА ЗДЕБСЬКОГО

У ці дні минає три роки, відколи в зоні АТО загинув Богдан Здебський, – юний герой, який народився і виріс у Розвадові. І сьогодні його односельчани зібралися на сільському кладовищі, біля могили, аби вшанувати світлу пам`ять про нього та взяти участь у церемонії освячення величного пам`ятника.

…У зону АТО Богдан мобілізувався ще у першу хвилю. Просився у 80-ку. Але оскільки там не було вільного місця для кулеметника, він перекваліфікувався у снайпера і пішов в Миколаївську 79-ю бригаду. Бойові товариші часто кликали хлопця його повним ім’ям – Богдан Богданович. «Він був світлим, щирим і дуже любив життя.» – розповідають ті, хто його знав. А його бойові побратими розповідають, що між вибухами і втратами він багато молився і всього кілька днів не дожив до ротації з донецького аеропорту.

На кладовищі, де поховали Богдана сьогодні багато хто знову пригадав ту гнітючу тишу, яка панувала в селі у дні скорботи за загиблим, той страх і відчай усвідомлення того, що війна – не десь там, а поряд і вона забирає найкращих, забирає справжніх патріотів, справжніх чоловіків.

Тим часом у Розвадівській школі також відбувся вечір пам`яті Богдана Здебського під час якого вчителі та учні школи згадували свого односельчанина, коли він ще був живим, навчався у школі, ходив вулицями рідного села… Тоді він був таким як усі. І хто б міг подумати, що через кілька років він стане прикладом великого патріотизму  і безмежної любові до рідного краю заради якого пожертвував навіть власне життя…

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *