У НОВОРОЗДІЛЬСЬКОМУ КОЛЕДЖІ УВІКОВІЧНИЛИ ПАМ`ЯТЬ ПРО СВОЇХ КОЛИШНІХ СТУДЕНТІВ

Сьогодні, 27 листопада, у Новороздільському політехнічному коледжі відбулася церемонія освячення пам’ятної дошки, встановленої на фасаді навчального закладу в пам’ять про колишніх студентів – Мар’яна Каптованця та Ростислава Труханського, які загинули в зоні АТО.

 У хвилюючій і, водночас, скорботній події, окрім студентів та викладачів коледжу, взяли участь представники влади, депутати, небайдужі жителі міста, а також рідні та близькі новочасних Героїв, їх бойові побратими.

…Тихим шелестом, наче ангел змахнув крилом, злетіло зі стіни покривало і з під нього, раптом, визирнули два, викарбуваних на камені, портрети, – Мар`яна і Ростислава. Трохи здивовані, трохи спантеличені, але світлі погляди хлопців, ніби вдивлялися в обличчя присутніх, шукаючи чи то своїх однокурсників, чи то викладачів. І вони прийшли. Прийшли аби помолитися, покласти квіти, запалити свічку і зронити сльозу…

Церемонію освячення здійснив місцевий парох отець Василь. Він окропив пам`ятну дошку святою водою і разом з усіма помолився за душі убієнних. Після молитви, – студенти коледжу запросили присутніх на вечір пам`яті, присвячений Мар`яну Каптованцю та Ростиславу Труханському під час якого прозвучало багато спогадів, пісень та поетичних рядків і цим сучасні представники молоді вкотре підтвердили – Герої не вмирають, – вони живуть у наших серцях, у нашій пам`яті.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *