У НОВОМУ РОЗДОЛІ СТАРТУВАВ НОВИЙ ПРОЕКТ…

Як повідомлялося раніше, минулої неділі у Новому Роздолі, стартував проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) на території майбутньої міської об’єднаної територіальної громади Нового Роздолу.

За інформацією організаторів проект Асоціації міст України (АМУ), який здійснюється у партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), реалізовується МГО “Фундація Регіональних Ініціатив м. Новий Розділ у партнерстві з Новороздільською міською централізованою бібліотечною системою.

Новороздільці та мешканці прилеглих населених пунктів, серед яких – депутати Новороздільської міської та Горішнянської сільської рад, представники міської влади, зокрема, керуючий справами виконкому Новороздільської міської ради Анатолій Мельніков та начальник гуманітарного відділу міської ради Оксана Єсауленко, взяли активну участь у семінарі-тренінгу «Активне громадянство та захист суспільних інтересів», який стане поштовхом для створення мережі активних громадян майбутньої об’єднаної територіальної громади де у малих групах проаналізують ресурсний потенціал майбутньої громади, її культурну, історичну, туристичну, інфраструктурну, інвестиційну привабливість, процес картування ресурсів Розділля.
Тренінг проводив досвідчений фасилітатор, місцевий лідер GOOGLE MAP Ukraine, керівник ГО “Обєднання” м. Херсон Юрко Антощук.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *