У МИКОЛАЄВІ ГОСТИННО ЗУСТРІЛИ УЧАСНИКІВ МОСТИСЬКОЇ САМОДІЯЛЬНОСТІ

З 22 жовтня на Львівщині стартував перший етнофестиваль гостинності, ініційований Департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації і який триватиме 9 тижнів та завершиться 17 грудня  .

Минулої неділі в рамках вищезгаданого фестивалю  у Миколаєві, у міському Палаці культури вітали самодіяльних аматорів сцени з Мостищини, які представили  велику концертну програму “Мости духовного єднання”. Та спочатку  з вітальними промовами до жителів Миколаївщини звернулися голова Мостиської райдержадміністрації Степан Буняк та голова Мостиської районної ради Володимир Горбацьо.

Далі миколаївську сцену заполонили танцювальні колективи, які подарували глядачам цілу низку запальних танців, а також народні аматорські  колективи та сольні виконавці дивовижні вокальні  виступи яких супроводжувалися щедрими оваціями вдячних глядачів.

На завершення свята представники влади нашого району висловили гостям щиру подяку за чудову мистецьку програму, вручили квіти і пам’ятні подарунки та запросили усіх відвідати  художню виставку.

До речі, завершальним етапом мистецького проекту, як повідомляє директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Мирослава Туркало, стане масштабний Різдвяний гала-концерт за участі найкращих аматорських колективів Львівщини.

 (фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *