РАЙОННА ДЕПУТАТКА ЗВЕРНУЛАСЯ ДО СУДУ, АБИ ОСКАРЖИТИ РІШЕННЯ РАДИ

Депутат Миколаївської районної ради Оксана Вдовичин звернулася до Львівського окружного адміністративного суду, аби визнати протиправним та скасувати рішення Миколаївської районної ради № 185 «Про заходи щодо забезпечення функціонування Більченського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад)».

Коротко про суть справи. Як пригадують наші читачі, епопея з Криницькою школою тривала майже ціле літо. Через це скликалися позачергові сесії, блокувалася траса, а в село навіть приїжджали обласні чиновники. А почалося все із рішення №185 «Про заходи щодо забезпечення функціонування Більченського навчально-виховного комплексу (загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад)», яким було створено опорний навчальний заклад «Більченський навчально-виховний комплекс (загальноосвітній навчальний заклад – дошкільний навчальний заклад)», прийнятого Миколаївською районною радою 25 травня під час 19-ої сесії і яке стало підставою для ліквідації Криницької загальноосвітньої школу І-ІІ ступенів, та створення на її базі філії з аналогічною назвою «Криницька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» так званого Більченського «опорного навчального закладу».

Така “реформа” не сподобалася криничанам, бо, на їх думку, сільській освіті це нічого доброго не віщувало.

«Наша школа старенька, тож фінансувати таку споруду ніхто не буде, а це може призвести до її руйнації і тоді нашим дітям доведеться їздити на навчання у сусідні села» – бідкалися сільські люди під час неодноразових акцій протесту і закликали районних депутатів відмінити 185 рішення. Та криничан не почули ані в районі, ані в області.

Тим часом, ситуацією із Криницькою школою зацікавилися юристи і, вивчивши справу, знайшли цілий ряд  суперечностей із законодавством. Саме тому й назріла потреба звернутися до правосуддя. І ось, як повідомляється на офіційному сайті Львівського окружного адміністративного суду, розгляд справи призначено на 14 год 30 хвилин 28 листопада під головуванням судді Н.А Кухар.

Справа обіцяє бути цікавою адже, позивачка, видається, налаштована рішуче, хоча й відмовляється будь що коментувати.

Автор:

One thought on “РАЙОННА ДЕПУТАТКА ЗВЕРНУЛАСЯ ДО СУДУ, АБИ ОСКАРЖИТИ РІШЕННЯ РАДИ

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *