НА СЕСІЇ МИКОЛАЇВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ПІДНІМАЛИ ПИТАННЯ ДОРІГ У МИКОЛАЄВІ (відео)

Сьогодні, 28 листопада, народні обранці Миколаївського району зібалися у сесійному залі Районної ради на чергову сесію, на яку, згідно з порядком денним, планували розглянути  14 питань, не враховуючи різного.

Розпочалося зібрання із озвучення депутатських запитів і першим, про проблеми виборців говорив депутат Володимир Паньків, який звернувся до колег від імені жителів вулиці  Підлясся, що у Миколаєві, з проханням прогрейдерувати їхню дорогу та підсипати, бо після земляних робіт, які велися там ще навесні, після осінніх дощів люди не можуть навіть зайти до себе на подвір`я ” На місці  робіт земля осіла, утворились ями та болото. Неодноразові звернення до депутатів міської ради та міської влади  залишилися без реагування. – зазначив Володимир Паньків. – Тому, може хоч після винесення проблеми на районний рівень людей почують”(див відео)

Друге звернення депутата стосувалося змін у порядку призначення субсидій. Народний обранець, посилаючись на власний сумний досвід у цьому питанні, попросив районне керівництво дати доручення службам, які займаються обрахунком субсидій, а також місцевим ЗМІ оприлюднити роз`яснення про зміни  у порядку призначення субсидій. Адже люди не розуміють як їм платити, як дізнатися про призначені субсидії і, головне, кому вони надаються, а кому ні…

Депутат Олександр Коробко, який виступив від імеі педагогічного, учнівського та батьківського колективів Малогорожанківської школи, просив виділити хоч якісь кошти для її ремонту.” Адже цей навчальний заклад, йшлося у зверненні, роками не отримував жодного фінансування…” На що голова ради Тарас Зубрицький пообіцяв відреагувати, а потім запросив на трибуну наступного промовця – нового керівника відділу профілактичної дезінфекції – Романа Рацького. (на фото)

Чоловік коротко розповів про суть роботи відділу, який він очолив, попросив присутніх бути уважними і обережними, адже у Миколаївському районі зафіксовано випадок зараження лептоспірозом, який призвів до летального випадку.

Завершилася  “розминка” перед роботою на оптимістичній ноті – голова Ради Тарас Зубрицький запросив до слова завідувача сектору молоді та спорту Миколаївської РДА Івана Наконечного, який вручив подяки та грамоти головам сільських рад, команди яких стали призерами районних змагань 2017 року.

Далі – перейшли до розгляду порядку денного і майже без дискусій передали у комунальну власність Розвадівської об’єднаної територіальної громади бюджетні установи спільної власності територіальних громад Миколаївського району,  затвердили перелік закладів культури базової мережі районного рівня, затвердили районні цільові програми соціально-економічного та культурного розвитку та звіт про виконання районного бюджету Миколаївського району за 9 місяців 2017 року… Словом, усі питання депутати  розглянули та прийняли відповідні рішення.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *