МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕПУТАТИ ДВІЧІ ГОЛОСУВАЛИ ЗА ПРЕМІЮ ДЛЯ МЕРА

Вчора у Миколаївській міській раді у кабінеті міського голови відбулася 33-я сесія 7-го скликання на розгляд якої, серед 46 – ти питань порядку денного, було винесено і проект рішення про додаткове преміювання міського голови А.І. Щебеля.

Гроші на 100 відсоткову премію для міського очільника, який, звісно ж, заслужив її, «працюючи» на благо рідного міста «без вихідних і відпусток», знайшлися у міському бюджеті за рахунок економії коштів зарплатного фонду. «Тож, здавалося б,- ділиться своїми міркуваннями один із міських депутатів, – очевидно, питання про голосування щодо преміювання себе коханого для мера було чистою формальністю.»

А що, – гроші є, кворум також… До того ж, рішення про преміювання працівників міської ради депутати підтримали. То чого себе обділяти? Тим більше, що й через суди про корупційне правопорушення  довелося трохи потратитися. Словом, А, Щебель напевно навіть і гадки не мав, що хтось із народних обранців осмілиться проголосувати проти. Я вже навіть не кажу про те, що у когось з них могло виникнути питання на кшалт, – а чи заробила ця людина грошову винагороду ? Але, виставляючи проект рішення на голосування, міський голова не врахував одного нюансу, – аби мати підтримку, йому потрібно 14 голосів, а в його «стабільній» більшості виявилося лише 13…

Не скажу, як на такий результат голосування відреагував сам А. Щебель бо, зізнаюся чесно, на сесії не була, однак, судячи з пропозиції когось із наближених до «царственного» тіла, переголосувати це питання ще раз, (І ви тільки уявіть, – навіть знайшли голоси і переголосували!) дехто почувався дуже незручно…

Сподіваюсь, що так само незручно почувалися депутати, коли голосували вже вкотре, за проект рішення «Про надання дозволу Палідович Л.В на розміщення торгового кіоску» отого, що вже давнісінько стоїть собі на узбіччі дороги перед «Богданом». Нагадаю, – кілька сесій поспіль А. Щебель намагався пропхати це рішення. Депутати його не підтримували, мовляв, навіщо брати дозвіл, якщо кіоск вже стоїть?  Тепер цікаво, що допомогло депутатам змінити свою думку? «Щире» каяття підприємця? Хоча навряд… Адже, у 2015 році, виконком Миколаївської міської ради (Щебель тоді був секретарем міської ради, який виконував функції міського голови) вже виносив рішення стосовно МАФів цієї бізнесменки. Вони були демонтовані, як незаконно встановлені. І ось тепер підприємиця  знову встановила незаконно МАФ, а А. Щебель, тепер вже мер, замість демонтувати незаконну споруду – втретє , чи вчетверте виносить її на голосування. Цікаво з чим пов`язана така наполегливість? Адже навіть сьогодні, аби протягнути це питання, чекали на депутата, який дасть потрібний голос.

В аудіо записі нинішньої сесії, який депутати передали мені для написання цього матеріалу, почула ще багато чого цікавого. Та, знаєте, аналізуючи почуте, зробила висновок, – влада нахабніє, бо народ мовчить…А ви робіть свої висновки.

 

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *