МИКОЛАЇВСЬКА ДЮСШ 50 – ЛІТНІЙ ЮВІЛЯР!

Наприкінці жовтня Миколаївська дитячо-юнацька спортивна школа відзначила свій 50 – літній ювілей на святкування якого з`їхалися колишні і теперішні вихованці, спортсмени, тренери та багато гостей.
Під час урочистостей з нагоди святкування справжніми іменинниками почувалися і юні спортсмени ДЮСШ нинішнього покоління.  Тож саме їм, – спортивній надії Миколаївщини дісталося найбільше теплих слів побажань , а також призів, грамот та подяк за високі спортивні досягнення. Втім, особливо приємним було привітання від колишнього директора школи, а нині члена виконкому Асоціації футзалулу Львівщини – Миколи Павліша, який прийшов на ювілей з гарним настроєм та цілою сіткою футзальних м`ячів. Вітаючи миколаївчан, пан Микола зазначив, – «Миколаївська районна дитячо-юнацька спортивна школа має славну історію та знаних випускників. З нашої ініціативи на базі школи нам вдалося відкрити миколаївське відділення асоціації фут залу Львівщини. Спортивний зал школи, на жаль, не відповідає стандартним показникам. Але дозволяє дітям розвивати у ньому свою майстерність. Хоч і школа культивує різні види спорту, футзал для неї абсолютно не новий вид спорту, оскільки у нього починали грати ще тоді, коли він називався міні- футболом. Місцева команда мала на той час значні досягнення на змаганнях високого рівня. Випускниками Миколаївської ДЮСШ були такі відомі футболісти як Андрій Баль, Любомир Вовчук, Іван Панчишин, Олег Федюков, василь Швед. Чимало з відомих футболістів, які закінчили школу, також починали грати у фут зал».

Після офіційної частини відбулася показова спортивна програма, де нинішні вихованці ДЮСШ демонстрували свої спортивні навики.

(фото з інтернет -ресурсів)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *