Громадська рада: ПРИЙОМ ДОКУМЕНТІВ ЗАВЕРШЕНО

Сьогодні у Миколаївській райдержадміністрації завершився прийом заяв від претендентів на обрання у Громадську раду при Миколаївській РДА.

Як повідомляють учасники ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів з обрання Громадської ради при Миколаївській РДА, попри те, що прийом документів, протягом терміну, відведеного на цю процедуру законодавством, громадські формування не проявляли особливої активності, на момент підрахунку заяв їх було зафіксовано аж 28. Цікаво, що найбільше бажаючих здійснювати нагляд за роботою державних структур виявилося серед спортсменів. Зокрема, від різних громадських формувань, які грають у футбол, шахи зафіксовано аж п`ять подань.

Наступного тижня ініціативна група знову збереться, аби вивчити документи та, у разі потреби, дати претендентам можливість на їх впорядкування.

Установчі збори з обрання Громадської ради при Миколаївській районній державній адміністрації відбудуться 11 грудня 2017 року о 15.00 год. в актовому залі Миколаївської райдержадміністрації. Початок реєстрації – 14.00.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *