…А НА КЛУМБАХ – САКУРИ

У Новому Роздолі повним ходом іде поетапна реконструкція центральної площі міста, яка здійснюється у рамках великомасштабного проекту загальною вартістю понад 9 мільйонів гривень.

Початок робіт, які, до слова, виконуються переможцем тендеру ФОП Демко, стартував ще  літом з прилеглої до площі вулиці Яворницького, яка на сьогодні є однією з найбільш завантажених. Власне, через відсутність умов для паркування транспорт, припаркований вздовж дороги ще донедавна постійно створював незручності всім учасникам руху – і пішоходам, і автомобілістам… Сьогодні, як видно на фото, внаслідок реконструкції, усе, як кажуть, стало на місця, – пішоходи отримали широкий тротуар, водії – зручні паркомісця, а учасники руху – чисту і світлу дорогу вздовж якої ростуть. та ще будуть висаджуватися (ви тільки уявіть!) – справжнісінькі сакури.

Працівники будівельної бригади працюють швидко і старанно. Адже, як кажуть, – поки погода, – дорога кожна хвилина. Також – бідкалися, що «там наверху» мабуть не надто переймаються тим, що освоювати кошти наприкінці року іноді дуже проблемно, особливо, коли йдеться про вуличні роботи.

Тим не менше, хлопці розраховують ще до початку морозів виконати усе заплановане. А це – завершення вимощування бруківки на відрізку по вулиці Яворницького та – вниз по проспекті Шевченка. Далі – чекатимуть тепла і нового фінансового траншу.

Слід зауважити, що це лише початковий етап робіт. Попереду ще заміну старого асфальтного покриття площі бруківкою, встановлення та розміщення так званих відпочинкових зон, освітлення, оновлення фасаду міського Палацу культури. Ну, а фонтан, який став справжнім резонансом для місцевих жителів, можна буде облаштувати, коли у місті не залишиться жодних проблем.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *