РОБОТИ ОСОБЛИВИХ НОВОРОЗДОЛЯН ОЦІНИЛИ У СТОЛИЦІ

           

Роботи підопічних новороздільського центру організації дозвілля людей з особливими потребами “Тавор”  зайняли третє призове місце на  виставці – конкурсі виробів майстерень для людей з інтелектуальними порушеннями, яка відбулася в рамках конференції “Конвенція ООН про права осіб з інвалідністю – українцям з інтелектуальними порушеннями”, організованої Всеукраїнською громадською організацією «Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень» у Києві.

Як повідомив керівник “Тавору” – пан Василь Василишин, Новороздільська організація є членом ГО “«Коаліція захисту прав осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень». Він також зауважив, що преможців виставки – конкурсу визначали серед десятків організацій під час рейтингового анонімного голосування учасників наради, тож йому було дуже приємно разом з друзями отримувати диплом за активну участь у конкурсі.

Після конференції учасники мали цікаву екскурсію у «Київську фортецю» та візит до Відділення денного перебування розумово відсталих інвалідів Голосіївського району Києва – філії Центру трудової реабілітації розумово відсталих інвалідів з метою ознайомлення з його діяльністю.

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії