ЧИ ДОПОМОЖЕ «ПРАВИЛЬНИЙ» ПРОТОКОЛ УНИКНУТИ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ МИКОЛАЇВСЬКОМУ МЕРУ?

Про це ми можемо дізнатися вже завтра. Адже саме 6 жовтня о 14 годині 10 хвилин у Миколаївському районному суді має відбутися чергове засідання у справі про корупційне правопорушення, вчинене Миколаївським міським головою А. Щебелем.

Нагадаємо, миколаївський мер придбав авто у керуючого справами виконкому Миколаївської міської ради Ю. Шпака і «забув» внести цю інформацію до електронної декларації. При цьому  А. Щебель з самого початку судового слідства не визнав себе винним, оскільки, мовляв, ще не набув права власності на це авто. При цьому, чиновник не зміг пояснити прокурору чому, щойно отримавши протокол про адмінпорушення, він таки задекларував його. …

Тим часом правозахисник міського голови вказала на те, що прокол, вручений її підзахисному 5 вересня, був складений з порушенням інструкцій. Відтак, суд виніс ухвалу про скерування протоколу «Про вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення у поліцію для належного оформлення.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *