У РОЗВАДІВСЬКІЙ ОТГ МАТИМУТЬ СВІЙ ГЕРБ І ПРАПОР

На сьогодні, як повідомляється на офіційному сайті громади, жителі Розвадівської ОТГ обговорюють проекти герба та прапора, розроблені Андрієм Гречилом, головою Українського Геральдичного Товариства. доктором історичних наук, провідним науковим співробітником інституту української археології та джерелознавства ім.М.С Грушевського національної академії наук України, членом комісії державних нагород та геральдики при Президентові України.

Як зазначено у пояснювальній записці, на розгляд громадськості пропонуються відкориговані, з урахуванням побажань сільської ради, проекти герба та прапора Розвадова, які водночас є і загальними презентаційними символами Розвадівської ОТГ.

Зокрема, Герб має вигляд щита, розтятого на червоне і чорне поля, два срібні крила, що уособлюють Архангела Михаїла, який є покровителем громади, між ними вгорі золотий розширений хрест, – символізує пам’ять про борців за волю України і могили УСС у Пісочній а внизу – золота перевернута підкова, – символом щастя. Під щитом покладені зелені дубові гілки з золотими жолудями, перевиті синьою стрічкою з золотою назвою громади РОЗВАДІВ

Герб, згідно з правилами сучасного українського місцевого герботворення, вписано у декоративний картуш та увінчано золотою сільською короною з колосків, що свідчить про статус поселення.

Прапор, – це квадратне полотнище, яке складається з двох вертикальних рівновеликих смуг – червоної від древка та чорної з вільного краю, на яких два білі крила, між ними вгорі жовтий розширений хрест, а внизу – жовта підкова. Червоний і чорний кольори підкреслюють значення громади у визвольних змаганнях.

«Запропонований проект прапора несе елементи та кольори герба, він повністю відповідає вексилологічним вимогам та історичній традиції», – пише у пояснювальній записці науковець.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *