У РАДЕЛИЧАХ ОСВЯЧЕНО МАЙДАНЧИК З ТРЕНАЖЕРАМИ

Сьогодні у Раделичах відбулося урочисте відкриття майданчика із тренажерним обладнанням, який біля місцевої школи було споруджено в  рамках обласної програми “Спортивний майданчик”.

На святкову подію, до сільських школярів прибуло чимало гостей з району та навіть області. Власне, голова Миколаївської районної ради Тарас Зубрицький разом із заслуженим працівником фізичної культури та спорту України, заступником начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації, відповідальним секретарем відділення НОК України у Львівській області Оксаною Вацебою і перерізали стрічку, давши дітворі зрозуміти, що тепер їхні шкільні перерви будуть цікавими і змістовними, адже вони матимуть змогу займатися спортом, як мовиться, не відриваючись від навчального процесу. А щоб майданчик приносив дітям тільки радість, місцевий парох освятив його, попросивши Господа, тримати в опіці тих, хто перебуватиме на ньому.

Після урочистостей раделицькі школярі ретельно “обслідували” нове обладнання. Діти виконували вправи, демонтруючи один одному та усім, хто прийшов на свято, свою силу, спритність, витримку. Дорослі ж лише раділи. Як висловилася одна з бабусь, на жаль, про їхнє дитинство держава дбала не так щедро…

(фото із соцмереж)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *