У НОВОМУ РОЗДОЛІ НАВЧАТИМУТЬ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН

…Навчання проходитиме під час семінару «Активне громадянство та захист суспільних інтересів» в рамках проекту «Містки громадської активності», що фінансується Європейським Союзом, Національним фондом на підтримку демократії та Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми RITA – «Зміни в регіоні», яку реалізує Фонд «Освіта для демократії».

Як повідомляється у пре-релізі – семінар відбудеться 29 жовтня Новому Роздолі у приміщення бібліотеки «на Бамі» за адресою – вулиця Лесі Українки, 17. Захід спрямований на об’єднання активних членів громади навколо соціально важливих питань та опанування небайдужими мешканцями і громадськими активістами ефективних інструментів проведення громадських кампаній на захист суспільних інтересів в т.ч. у майбутній об’єднаній територіальній громаді з центром у Новому Роздолі.
До речі, учасниками тренінгу, який триватиме  з 10.00 до 17.30 год (робоча мова семінару – українська) можуть бути не тільки представники місцевих неурядових організацій та громадські активісти Нового Роздолу, але й – навколишніх населених пунктів.

Варто зауважити, що кількість учасників обмежена. Тому, якщо маєте бажання взяти участь у цьому проекті, заповніть аплікаційну форму (її знайдете за посиланням  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfc7FRwZ5HQAjGeKR2VNi2LXjPYtAzVrffE0XCFJ_hH3qJZfw/formResponse) до 26 жовтня 2017 року. Якщо ви пройшли відбір – Вас буде повідомлено електронною поштою.
Контактні особи: Анатолій Шалаєв (моб.тел 0935636449)

 

Автор:

One thought on “У НОВОМУ РОЗДОЛІ НАВЧАТИМУТЬ АКТИВНИХ ГРОМАДЯН

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *