ТЕПЕР І БЕРЕЗИНА МАЄ НОВИЙ, СУЧАСНИЙ ФУТБОЛЬНИЙ МАЙДАНЧИК

У День захисника України в Березині, в рамках обласної програми “Спортивний майданчик”, відбулося урочисте відкриття сучасного спортивного майданчика зі штучним покриттям .

На спортивному святі, якому раділи не лише місцеві спортсмени, але й уся сільська громада, були присутні представники районної та місцевої влади, шкільна молодь, представники управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА,  представники  депутатського корпусу, обласного центру «Спорт для всіх» та інші.

З нагоди події гості вітали селян, бажали, щоб майданчик ніколи не пустував, а юні спортовці, щоб відточували свою майстерність та завжди були готові стати у футбольний двобій з будь-яким суперником.

Після урочистої частини присутні отримали чудову нагоду насолодитися футбольною майстерністю місцевих футболістів, яку вони демонстрували в рамках районного турніру серед дітей та серед учасників АТО, приуроченого пам’яті воїна-афганця та учасника бойових дій на Сході України Андрія Марунчака.

Наостанок мабуть варто нагадати, що  будівництво спортивного майданчика в Березині, вартістю понад мільйон двісті тисяч гривень, проводило ПП «Карпатмонтаж», яке чудово справилося із поставленим завданням.

До речі, загалом на обласну програму «Спортивний майданчик» цьогоріч в області заклали 21 мільйон гривень. З них 16 мільйонів на облаштування 65 майданчиків зі штучним покриттям, 24 із тренажерним обладнанням, на трьох замінять покриття, також 5 мільйонів гривень  передбачили на співфінансування з Державного фонду регіонального розвитку для встановлення 10 універсальних спортивних майданчиків.

(фото – Сайт села Березина)

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *