СКАНДАЛ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ…(відео)

Сьогодні Миколаївський міський голова А. Щебель демонстративно відмовився спілкуватися з депутатами, які прийшли ознайомитися з документами, поданими ТзОВ «Інвестиційна фірма «Екотех» на оскарження у Миколаївському районному суді (засідання відбулося 26.10. 2017р.) рішення про розірвання договору з «Екотехом», який, кажуть, міська рада успішно програла…

Те, що мер «чекав» на гостей, видно було ще здалеку. Адже під міською радою з самого ранку завбачливо чергував наряд поліції. Тож не дивно, що до зустрічі чиновник морально підготувався і, обравши стиль спілкування, за принципом «я – начальник, ти – дурак!», з першої ж фрази почав хамити депутатам. Мовляв, як щось хочте, – «Офіційно звертайтеся».

Знаєте, я мало не впала, коли це почула. Ну, бо як ще офіційніше може звернутися депутат до органу місцевого самоврядування, як не особисто? До речі, цікаво, якби, наприклад, депутат Верховної ради прийшов до Щебеля він би теж йому таке сказав? Депутати ж не вимагали ані копій документів, ані якихось пояснень, а просто попросили надати документи, які стосуються питань життєдіяльності міста на ознайомлення… Та нашому чинуші закони не писані. Він, знай, своє торочив -«звертайтеся офіційно» і пояснювати таку позицію не збирався.

Добре, що депутати вже вивчили тактику мера і на його психологічні пастки, як от виведення з рівноваги чи публічне приниження, не велися. Навпаки – діяли дуже розсудливо: зателефонували у поліцію і поставили вимогу зафіксувати правопорушення. На цьому інцидент з мером був вичерпаний, бо той “побіг” на нараду.

Друга частина спілкування у кабінеті міського голови відбулася із так званими правоохоронцями, які ніяк не могли втямити навіщо їх викликали. Протоколу про факт правопорушення вони не вміли скласти, а коли депутати з горем навпіл пояснили у чому суть їх претензій до мера, взагалі заявили, що це не їх компетенція! «Ми ж не можемо його змусити зробити те, що він не хоче. Складіть акт і зверніться до суду…» – дав  «мудру» пораду один із охоронців закону. Тут чомусь пригадалися слова  обласного очільника О.Синютки, який під час нещодавньої розширеної наради керівництва Національної поліції України за участі Голови Національної поліції України Сергія Князєва заявив, (цитата) «Поліцію Львівщини можна поставити як приклад у роботі із громадськістю», а слідом виникло ще й іронічне запитання  “То ось це має бути прикладом?”

Лише після тривалої дискусії правоохоронці таки дали депутатам бланки для дачі письмових пояснень про інцидент через який викликалася поліція. Крім того, депутати зареєстрували відповідні заяви у Миколаївському районному суді, прокуратурі та розпочали збір підписів для скликання позачергової сесії.

Нагадаю,  рішення Миколаївської міської ради про розірвання договору з «Екотехом» було прийнято за підсумками громадських слухань. Суд, щодо його скасування, відбувся «підкилимно», оскільки громаду міста про нього навіть не повідомили.

Сама угода з «Екотехом» була підписана на підставі рішення виконкому. Згідно з цією угодою, миколаївське сміттєзвалище передається «Екотеху» на 5 років з можливістю кожного дня возити туди по 120 тонн сміття за що місто отримуватиме аж… по 30 гривень за тонну.

Автор:

One thought on “СКАНДАЛ У МИКОЛАЇВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ…(відео)

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *