ПРАЦІВНИКИ КУЛЬТУРИ ДІЛИТИМУТЬСЯ ДОСВІДОМ З ЛУГАНЧАНАМИ…

Львівщина і Луганщина вперше обміняються працівниками культури. Такий мистецький десант включає керівників народних домів, бібліотек, а також – хореографів, методистів, музейників, викладачів мистецьких шкіл та музичних коледжів. – Інформують в ЛОДА

Першими на Луганщину з Львівщини вирушили 15 діячів культури Миколаївського, Золочівського, Жидачівського, Яворівського та Жовківського районів, а також трьох установ обласного підпорядкування – Львівського історичного музею, Львівського коледжу культури і мистецтв та Дрогобицького музичного училища ім. В. Барвінського.

Натомість до Львівської області вже 19 жовтня приїдуть працівники культури з міст Старобільськ, Сватове, Рубіжне, Попасна, Кремінне, Лисичанськ, Щастя, Северодонецьк та смт Троїцьке, Новопсков, Станиця Луганська, Марківка, Білокуракіне.

Упродовж 10 днів усі учасники проекту матимуть можливість спілкуватися та працювати у нових мистецьких середовищах.

Цей проект покликаний познайомити культменеджерів для якісної співпраці та для активної комунікації, реалізації спільних двосторонніх проектів

Важливо також продемонструвати досвід Львівщини у переформатуванні роботи системи бібліотек та народних домів у зв’язку з об’єднанням територіальних громад.

Проект реалізовується департаментом з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації в межках проекту «Український Донбас» Комплексної програми розвитку культури Львівщини.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *