ОЧІЛЬНИК ЛЬВІВЩИНИ ЗУСТРІВСЯ З УЧАСНИКАМИ АТО МИКОЛАЇВСЬКОГО ТА ЖИДАЧІВСЬКОГО РАЙОНІВ І НОВОГО РОЗДОЛУ

6 жовтня, у Миколаєві голова Львівської ОДА Олег Синютка зустрівся із учасниками АТО, родинами загиблих на Сході військовослужбовців Миколаївського, Жидачівського районів та Нового Роздолу. Разом з очільниом області до Миколаєва прибули й переможці змагань “Ігри нескорених-2017”

Зустріч розпочалася із вшанування пам`яті усіх полеглих на Сході країни хвилиною мовчання. Далі виступив  очільник ОДА Олег Синютка, який, зокрема, зазначив:

“Тут є різні люди, які пройшли війну. Одні розправили плечі, розпочали власну справу, але є ті, хто опустили руки. Кожен із тих, хто повернувся з передової тепер повинен звикати до мирного життя. А наше завдання – допомогти кожному, бо вони для нас мають бути у певному значенні особливими. Тому що, якби не вони, не відомо яка б зараз була ситуація”.

Серед основних питань, які розглядали на зустрічі – питання пенсій для військових, земельних ділянок та працевлаштування учасників АТО, кредитування для започаткування власної справи, а також можливість отримання так званих «теплих» кредитів. Для того, щоб почути про проблеми бійців АТО на зустрічі були присутні працівники соціальної сфери, які працюють саме із учасниками АТО. Відтак, військовослужбовці змогли поспілкуватись щодо якості наданих послуг та співпраці. Не менш цікавою для присутніх була зустріч із переможцями “Ігор нескорених -2017”.

джерело http://loda.gov.ua/news?id=30869

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *