НОВОРОЗДІЛЬСЬКИМ ДОШКІЛЬНЯТАМ ВЖЕ ТЕПЛО

У новороздільських дитячих садочка розпочато опалювальний сезон. Відповідне розпорядження, у зв’язку з різким зниженням середньодобової температури повітря, міський голова Нового Роздолу Андрій Мелешко підписав ще 4 жовтня.

Крім того, як зазначають у Новороздільській міській раді, вони не виключають, що опалювальний  сезон  у школах, лікарні та житловому фонді, у разі подальшого різкого зниження температури повітря, може стартувати  раніше. Та чи готові комунальники до такого розвитку ситуації?

Згідно з інформацією головного інженера ТзОВ «Енергія-Новий Розділ» пана Василя Халака їх підприємство готове хоч сьогодні розпочати у місті опалювальний сезон. «Усі необхідні випробування тепломереж успішно проведені, пробний пуск пройшов без несподіванок», – зазначає спеціаліст.

Зрештою, така ж інформація була озвучена і раніше, під час засідання Новороздільського виконавчого комітету, яке відбулося ще 26 вересня, коли члени виконкому обговорювали питання з готовності міста до початку опалювального сезону. І це дуже похвально. Адже, незважаючи на заяви під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону під головуванням віце-прем’єр-міністра – міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка першого заступник голови Львівської ОДА Ростислава Замлинського про те, що Львівська область на 100% готова до опалювального сезону, насправді загалом на Львівщині – не все так оптимістично.

Як повідомляє прес-служба ПАТ «Львівгаз» п`ять теплопостачальних підприємств, зокрема, Бродитеплоенерго, Бориславтеплоенерго, Дрогобичтеплоенерго, Стебниктеплокомунерего та Червоноградтеплокомуненерго через борги перед ПАТ «Львівгаз» за послуги із розподілу газу (станом на час заяви загальна сума заборгованості підприємств становить 13,7 млн. грн.) можуть залишитися без тепла. Оскільки, відповідно до вимог чинного законодавства, «Львівгаз» змушений припинити розподіл природного газу на згадані об’єкти теплопостачальних підприємств до повного погашення заборгованості, – існує реальна загроза, що у цих районах початок опалювального сезону буде зірваний…

 

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *