МИКОЛАЇВСЬКИЙ МЕР НЕ ЗГІДНИЙ З ТИМ, ЩО ЖИВЕ НА САМУ ЗАРПЛАТУ?

6 жовтня, як вже зазначалося раніше, у Миколаївській міській раді відбулася сесія. Під час якої мер Миколаєва А. Щебель, перевищивши повноваження, (виступаючи як приватна особа, а діяв як представник місцевого самоврядування), намагався публічно принизити журналіста…

Повноваження міського голови чітко регламентовані ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування» (читайте за посиланням): http://www.uapravo.com/hro/text.php?lan=ukr&id=16142&id_book=16095&id_parent=16121 Тому, висуваючи претензії про начебто порушення його немайнових прав, він повинен був діяти як приватна особа і не використовувати публічне зібрання для з`ясування власних проблем. Втім, знаючи А. Щебеля, адже він вже неодноразово намагався вплинути на мене як журналіста, використовуючи методи публічного «бичування», наприклад, ще займаючи посаду секретаря ради та незаконно виконуючи обов`язки міського голови, згаданий чиновник виставив на голосування пропозицію заборонити мені здійснення моєї журналістської діяльності, я не здивована. Ну, але спишемо це на його некомпетентність… Значно веселіше було слухати причину його публічної заяви (див відео) адже мер, видається не згідний з тим, що він живе на саму зарплату? В такому випадку цю вимогу про спростування можна розцінити і як публічне зізнання у тому, що він живе не на саму зарплату, відтак, відео як доказ, доведеться передати у відповідні органи для реагування.

До речі, як ми повідомляли раніше, 6 жовтня у Миколаївському районному суді о 14 год. 10 хвилин мало відбутися чергове засідання у справі про корупційне правопорушення, вчинене Миколаївським міським головою А. Щебелем. Однак, як нам повідомили у секретаріаті суду, мер, мотивуючи тим, що у нього сесія, подав клопотання про перенесення слухання справи. Тим часом, сесія, яку, віднедавна чомусь призначають на 10 годину ранку, закінчилася більш як за півтори години до призначеного раніше часу судового засідання. Тобто, навіть якщо сесія тривала б на годину – півтора довше, він всеодно встигав. З цього приводу виникають думки, –  чи, бува, часом А. Щебель, таким чином не намагається затягнути розгляд справи? Бо щось дуже вже усе це нагадує ситуацію із судами про поновлення на роботі Христини Петрик, коли він,  шукав будь-яких можливостей, аби не піти до суду.

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *