МИКОЛАЇВСЬКА РАЙЛІКАРНЯ ЗАПРОШУЄ ЖІНОК НА ОБСТЕЖЕННЯ

…І, як повідомляється на інтернет-сторінці цієї медичної установи, для цього є вагомі підстави. По перше, здоров`я – це найважливіше для кожного з нас, а по – друге, відсьогодні жінки можуть пройти гінекологічне обстеження за допомогою нового сучасного цифрового кольпоскопу «Scaner» та програмного забезпечення для аналізу і обстежень пацієнтів

Нове обладнання, яке Миколаївська КЦРЛ отримала в рамках проекту “Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій” за сприяння Департаменту охорони здоров`я Львівської облдержадміністрації , встановлено у гінекологічному відділі. У супровідній інформації про новинку зазначається, що, «Цифрова кольпоскопія дозволить здійснювати обробку зображення на комп’ютері, що, своєю чергою, дасть високу точність діагностики.” А щоб без проблем працювати на новому обладнанням, лікарі – гінекологи пройшли відповідне навчання.

До речі, цифрові кольпоскопи отримали ще 23 заклади охорони здоров’я Львівщини. Зокрема, директорр департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, під час наради в ОДА зазначила: «Це вперше, за багато років, коштом обласного бюджету закупили обладнання для діагностики таких патологій. Тому наше першочергове завдання – діагностувати передракові стани. Тепер наші жінки зможуть здійснити якісну діагностику. Виявлення патології на доклінічній стадії значно полегшить лікування та дасть більше шансів на одужання».

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *