СУД ПРО КОРУПЦІЙНЕ ПРАВОПОРУШЕННЯ КЕРУЮЧОГО СПРАВАМИ ВИКОНКОМУ Ю. ШПАКА ПЕРЕНЕСЛИ НА ТИЖДЕНЬ

Як повідомлялося раніше, сьогодні 11 жовтня, у Миколаївському районному суді мала слухатися справа про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, вчинене  керуючим справами Миколаївської міської ради Юрієм Шпаком. Однак, через неявку відповідача, розгяд справи перенесено на тиждень. Про це,зокрема, повідомляється і на офіційному сайті суду.

Про причину неявки в суд обвинувачуваного нічого не відомо, оскільки, як вдалося дізнатися з компетентних джерел, на час розгнляду справи жодних клопотань від нього не надходило.

Нагадаю,  нещодавно правоохоронці вручили чиновникові аж два протоколи «Про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.» Згідно з матеріалами справи,  (вона майже ідентична до справи А. Щебеля, якого у суді першої інстанції визнали винним) громадянин А.Шпак не вніс у декларацію інформацію про суттєві зміни в майновому стані (продав авто і купив нове) і тепер, в разі якщо суд визнає його винним за двома протоколами, йому загрожує штраф від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією доходу чи винагороди та з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю строком на один рік…

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *