БЛИСКАВКА НАРОБИЛА ЛИХА В смт.РОЗДІЛ І … В КИЄВІ

           

У ніч з 19 на 20 вересня під час грози в смт. Розділ внаслідок удару блискавки в одину з опор мережі електропостачання сталося займання перекриття одного із будинків по вулиці Січових Стрільців, що стало причиною пожежі..

На ліквідацію займання виїхали дві одиниці спеціалізованого автотранспорту 11-тої Новороздільскої державноі пожежно-рятувальної служби. Як розповідають місцеві очевидці стихійного лиха, полум’я вогнеборці гасили як із середини так і з надвору. Однак, через  те, що саме горище мало дерев`яні конструкції, а на ньому зберігалися легкозаймисті речі, швидко впоратися із займанням новороздільським вогнеборцям не вдавалося. Лише за допомогою колег із 19-тої Миколаївської державної пожежно-рятувальної частини пожежу, яка палахкотіла майже цілу ніч, вдалося ліквідувати Цікаво, що попри те, що пожежа виникла через грозу, саме завдяки їй палаючий будинок і врятувався  від масштабних пошкоджень. Рясний дощ допомагав вогнеборцям тримати полум`я  під контролем.

До речі, як повідомила на своїй сторінці у фейсбуці відома українська співачка, Руслана Лижичко, 20 вересня під час грози в її будинок у Києві влучила блискавка. “Обгоріли конструкції будинку, перегоріли шини заземлення в електричних щитках, вийшла з ладу електрика. Досі в повітрі відчувається запах. У Карпатах вважають, що все, у що влучила блискавка, має щось особливе”, – написала співачка.

(фото із соцмереж)

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії