ДІТИ СПІЛКУВАЛИСЯ З УЧАСНИКАМИ АТО

           

19 вересня, в рамках відзначення 75-тої річниці утворення УПА учні та вчителі Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня приймали поважних гостей. До їх навчального закладу завітали  учасники АТО, добровольці, які у 2014 – му з Майдану першими вступили в лави захисників цілісності та суверенітету нашої держави –  прикордонники Степан Мамчур, Юрій Середа та Роман Драновськй.
Зустріч дітей з героями розпочалася зі спільного виконання гімну України, Далі воїни розповідали про особливості свого перебування на Сході України в перший рік війни, а також говорили про необхідність патріотичного виховання підростаючого покоління. Саме тому кожен з учасників закликав учнів до патріотизму, до популяризації національної ідеї та любові до рідного краю. Адже сьогодні, хоч як би про це не мовчали політики, ми живемо в умовах війни і від неї необхідно захищатися, причому захист полягає не лише в обороні на передових позиціях, але й у тому, щоб виховувати у собі любов та повагу до неньки України, до ближнього.

До речі, подібні зустрічі відбуваються і в інших школах району і що цікаво, діти завжди зустрічають учасників АТО з великою любов`ю та повагою, уважно слухають їхні розповіді, гордяться тим, що мали змогу спілкуватися зі справжніми героями і мріють бути схожими на них.

 

Автор статті/


Related Articles

Напишіть відгук

Звяжіться з нами :  

Свідоцтво про державну реєстрацію

№1039/293 від 24.02.2012р.
ЗАСНОВНИК-РЕГІОНАЛЬНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД МЕЦЕНАТ

Категорії