…А КАЖЕ, ЩО ЖИВЕ НА САМУ ЗАРПЛАТУ

Вчора, 5 вересня міському голові Миколаєва Андрію Щебелю було вручено  протокол «Про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.»

Що ж накоїв наш «найчесніший» і «найбездоганніший» мер? У статті, за якою меру Миколаєва було висунуто звинувачення, зокрема, ідеться про те, що подання завідомо недостовірних відомостей у декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, – тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Отже, виходить, Андрій Іванович брешуть не лише миколаївчанам, але й у декларації! Цікавим є те, що відповідальність за цією статтею настає у випадку, якщо такі відомості відрізняються від достовірних на суму від 100 до 250 прожиткових мінімумів для працездатних осіб (з 1 травня він становить – 1624 гривні). Тобто, якщо декларацією А. Щебеля зацікавилися компетентні органи, то очевидно підстави для цього мали достатню кількість нулів і за найпростішими підрахунками сума прихованого доходу міського очільника орієнтовно може становити від 162400 грн до 406000 грн. До речі, в декларації А, Щебель вказав лише зарплату у сумі 104682 грн. яку він отримав за основним місцем роботи. Ні власного житла, ні транспортного засобу у декларанта не зафіксовано. Мимоволі напрошується запитання – звідки грошенята, пане чиновнику? Чи, бува, не на безпеці та здоров`і миколаївчан під час прийому львівського сміття вони зароблені? Адже людині, яка живе на саму зарплату, приховувати просто нічого…


One Reply to “…А КАЖЕ, ЩО ЖИВЕ НА САМУ ЗАРПЛАТУ”

  1. Не розумію хто за цього під***са взагалі голосував.В нього на морді написано хабарник а за сміття що він підписав приймати взагалі його на тому і поселити хай живе там.Там йому і місце.

Напишіть відгук