…ТУРНІР ПАМ`ЯТІ АНДРІЯ БАЛЯ

Як повідомляє прес-служба ЛОДА,- упродовж трьох днів  з 28 по 30 вересня, на футбольних полях Миколаєва, Роздолу та Нового Роздолу триватиме міжнародний юнацький турнір з футболу, присвячений пам’яті Заслуженого майстра спорту, видатного футболіста і тренера, вихідця з Миколаївського району – Андрія Баля.

Для участі у турнірі прибудуть юні футболісти, які представлятимуть команди “Полонія” із Перемишля (Польща), «Добро» та «Сталь» із Києва, львівські «Карпати», команди із Одеси, Мукачевого, Рівного, Ужгорода, Дубного, Червонограда, Яворова, Дрогобича, а ще змагатимуться місцеві колективи Новороздільської ДЮСШ, Миколаївської ДЮСШ та ДЮСШ «Нива-2004».

Варто зауважити, що такий турнір вже став традиційним і організовують його впродовж 11 років. До речі. останні чотири роки ці турніри відбуваються як меморіальні змагання, оскільки саме тоді Андрій Баль передчасно відійшов у вічність. Ті, хто його пам’ятають, продовжують проводити змагання в честь свого знаменитого земляка.

Нагадаємо, – три роки тому серце відомого футболіста на 57 році життя перестало битися прямо на футбольному полі УТК ім. Баннікова, коли Андрій Михайлович брав участь у черговому матчі ветеранів.

Більшу частину кар’єри Баль провів у київському Динамо, кольори якого захищав з 1981 по 1990 роки. За цей час здоубув із командою 4 чемпіонські титули і 4 рази перемагав в Кубку країни. Ставав володарем Кубка кубків УЄФА. У складі збірної СРСР виступав на Кубку світу-1982, в складі юніорської збірної СРСР ставав чемпіоном світу та чемпіоном Європи.

В останні роки Андрій Баль працював в структурі ФК Динамо – спершу асистентом тренера, потім тренером-селекціонером. У період з 6 по 17 жовтня 2012 року виконував обов’язки головного тренера збірної України.

About Author:

2 thoughts on “…ТУРНІР ПАМ`ЯТІ АНДРІЯ БАЛЯ

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *