“СИНАЙ” УРОЧИСТО ВІДЧИНИВ ДВЕРІ

26 серпня у Новому Роздолі відбулося довгоочікуване урочисте відкриття молодіжного християнського центру «Синай», який благословив почесний член організації УМХ м. Новий Розділ. владика Богдан Манишин.

Вітаючи молодь із визначною подією, владика Богдан наголосив, що виховання молоді у християнському дусі є дуже важливим процесом нашого суспільства, а молодіжний християнський центр буде домівкою, де молодь пізнаватиме премудрості життя з Богом. Зокрема він зазначив «…Дім у нашому житті займає особливе місце – він захищає від негоди, дає затишок і сприяє нашому зростанню та розвитку. Бажаю вам продовжувати ваш шлях разом із Божим благословенням та тими цінностями, які в цьому домі плекаються».

Варто зазначити, що організація «Українська молодь – Христові» розпочала свою діяльність у Новому Роздолі із 1994 року. Стараннями місцевих духівників – вона навчала молодь служити ближнім і завжди була відкрита на різні Божі покликання, даруючи Церкві велику кількість семінаристів та священиків. Окрім того, одним із покликань УМХівської молоді стало прагнення працювати з особливими людьми. Відтак, за ініціативою тодішнього голови УМХ Василя Василишина на базі організації був заснований центр «Тавор», який почав діяти як самостійна організація і, турбуючись про людей з особливими потребами, виконує дуже важливу місію.

У 2012 році, коли духівником став о. Ростислав Височан, УМХ пережила своє друге народження. В організацію прийшло багато молодих людей. Оргназіація розвивалася на її основі народилися ще кілька нових молодіжних організацій – «Тризуб» ім. С. Бандери, туристичний клуб «Вертикаль», гурток «Мандрівник» БДЮТ, відбуваються різні молодіжні ініціативи: семінари, зустрічі, тренінги, реколекції та ін.

У 2014 – «Українська молодь Христові» отримала від міської влади приміщення для реалізації проекту молодіжного центру. Таким чином, приміщення почало слугувати не лише для УМХ, але стало новим молодіжним християнським центром, який отримав назву «Синай».

(фото із соцмереж)

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *