ПРЕДСТАВНИКИ ВЕРИНА – ФІНАЛІСТА КОНКУРСУ «НЕЙМОВІРНІ СЕЛА УКРАЇНИ 2017» ПОБУВАЛИ У СТОЛИЦІ

11 вересня у Києві, в приміщенні Міністерства аграрної політики та продовольства України, відбулася церемонія нагородження переможців та фіналістів ІІ Всеукраїнського конкурсу “Неймовірні села України 2017” серед яких було представлене і  село Верин Розвадівської ОТГ.

Загалом, як повідомляють організатори конкурсу, на церемонію нагородження до столиці України приїхало понад 100 представників з різних сіл та селищ України, яких вітали перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк, заступник міністра аграрної політики та продовольства України Олена Ковальова, представники Експертної ради конкурсу, Посольства Франції в Україні, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог».

Під час церемонії нагородження села-фіналісти, які посіли 11-20-е місця, отримали дипломи про участь в конкурсі, а переможці – заслужені нагороди. До речі, Диплом за 1-е місце та сертифікат на суму 75 тисяч гривень  отримало селище Червоне Житомирської області. Крім того, – переможець конкурсу отримав унікальну можливість відвідати восени цього року Німеччину з метою обміну досвідом щодо розвитку державного управління та коопераційного самоврядування в цій країні.

Варто зауважити, що протягом усієї церемонії  у залі демонструвалася виставка народної майстерності, на якій були представлені вироби сіл-фіналістів. Зокрема, представники Верина привезли до Києва мистецькі вироби ручної роботи своїх  односельчан, а також кілька концертних номерів. місцева вокалістка Оля Іванів виконала народну пісню “Беру лен”, а Оля Яців продекламувала вірш “Як зіницю ока бережіть…”

Для довідки: Всеукраїнський конкурс «Неймовірні села України», організатором якого є онлайн-ресурс AgroPortal.ua, цьогоріч відбувся вдруге за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, проекту «Німецько-український агрополітичний діалог», Посольства Франції в Україні, асоціації «Український клуб аграрного бізнесу», Асоціації фермерів і приватних землевласників України, Аграрного союзу України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М.Т. Рильського НАН України, Української асоціації активного та екологічного туризму, Науково-консультаційного центру з туризму, Асоціації гідів України та Асоціації гостинності України.

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *