НА МИКОЛАЇВЦЕМЕНТІ ДІТЯМ РОЗПОВІЛИ ПРО БЕЗПЕКУ ПРАЦІ

Напередодні початку нового навчального року на ПАТ «Миколаївцемент» відбувся неординарний корпоративний захід для дітей працівників на тему «Безпека сім’ї на роботі і вдома».

Під час цього заходу понад 120 дітей мали змогу ознайомитися із сучасним процесом виробництва цементу, як основного матеріалу в будівництві, дізнатися про високий рівень безпеки на робочих місцях їх батьків чи родичів, а також отримати знання про те, як потрібно дбати, насамперед, про власну безпеку й безпеку своїх рідних. Адже охорона праці є пріоритетом №1 у компанії, про що під час зустрічі з маленькими гостями наголосили у вітальних промовах голова правління підприємства Кевін Маккеон та начальник відділу охорони праці Василь Русиник.

Крім того, для дітей були проведені екскурсії заводом, а також працювали тематичні майданчики, які так чи інакше були пов’язані з безпекою праці під час виробництва цементу.

Наприклад, під час інтерактивного заняття. яке провели Миколаївські надзвичайники 19-ї Державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області, діти разом із пожежниками приміряли спецодяг вогнеборців і навчалися гасити умовну пожежу та допомагати постраждалим. Діти також вчилися безпечно їздити на велосипеді, поводитися з хімічними речовинами під час різноманітних захоплюючих дослідів… Але найбільше емоцій у малечі викликала спеціальна фотозона з миттєвим друком фотографій, де діти могли познимкуватися  у спеціальних засобах захисту та з великою мобільною технікою, а зроблені фото вже ввечері показати своїм друзям та рідним.

Після завершення свята усі діти отримали солодкі та сувенірні фірмові подарунки.

 (фото із соцмереж)

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *