МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОТИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З НАДАННЯ ПРИМУСОВОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НЕОСУДНИХ ЗЛОЧИНЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ЗАКЛАД

Депутати Миколаївської районної ради звернулися до в.о. міністра охорони здоров’я України, а також до голови ЛОДА О. Синютки, голови Львівської обласної ради О.Ганущина, голови постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту Львівської обласної ради М. Гички, т.в.о. директора департаменту охорони здоров’я ЛОДА І.Микичак, щодо недопущення створення на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» спеціального закладу з надання примусової психіатричної допомоги для неосудних злочинців

Зокрема, у своєму зверненні народні обранці висловили стурбованість ситуацією, пов’язаною з можливим створенням на базі комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» в Миколаївському районі Львівської області спеціального закладу із надання примусової психіатричної допомоги, в якому будуть застосовуватися примусові заходи медичного характеру всіх видів нагляду для неосудних злочинців.

«Як виразники інтересів територіальних громад Миколаївського району та, зокрема, мешканців села Заклад, висловлюємося категорично проти створення подібного закладу на території села Заклад, так як примусові заходи медичного характеру різних видів нагляду передбачають в тому числі вільний вихід злочинців, які визнані судом неосудними, на територію села. Таких неосудних злочинців будуть направляти в цей заклад з шести областей Західного регіону України.

Село Заклад невелике за територією і в ньому розміщені Миколаївська виправна колонія № 50, Дільниця ресоціалізації цієї ж колонії, ОКЗ «Психіатрична лікарня Миколаївського району «Заклад». У селі проживає близько 300 жителів, з них – 57 дітей, життя і здоров’я яких буде піддаватися небезпеці. Село Заклад входить до Тростянецької сільської ради Тростянецької об’єднаної територіальної громади і відповідно до «Стратегічного плану розвитку громади» село фігурує як перспективний туристичний маршрут. Споруда психлікарні «Палац графа Скарбека» представляє собою історичну та архітектурну пам’ятку, який вже зараз є туристичним не тільки для жителів країни, але і для іноземних громадян, які часто навідуються в село Заклад.

Вважаємо за доцільне запланувати в цьому місці реабілітаційний центр для воїнів АТО, оскільки  в селі Заклад є всі умови для їх повноцінної реабілітації, це і паркова зона з водоймами та архітектурними спорудами, близькість до водойми «Задорожнє», зручне транспортне сполучення (близькість до автодороги міжнародного значення Київ-Чоп).

Враховуючи вищевикладене, в межах компетенції, вжити вичерпних заходів щодо недопущення створення на базі лікарні «Заклад» установи для надання примусової психіатричної допомоги для неосудних злочинців.» – ідеться у зверненні, яке присутні депутати підтримали одноголосно.

About Author:

One thought on “МИКОЛАЇВСЬКІ ДЕПУТАТИ ПРОТИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ З НАДАННЯ ПРИМУСОВОЇ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ ДЛЯ НЕОСУДНИХ ЗЛОЧИНЦІВ НА ТЕРИТОРІЇ СЕЛА ЗАКЛАД

  1. Куди ж тоді наші депутати переведуть усіх хворих які вже роками там лікуються і живуть??? Можливо для цих бідняг знайдуть інші умови?! Хоча я не впевнена!!! Для того, щоб там робити щось нове потрібно знати куди задіти старе!!!

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *