ЗАВЕРШЕННЯ РЕМОНТУ ДОРОГИ ПІСОЧНА – СХІДНИЦЯ ПЕРЕНЕСЛИ НА КІНЕЦЬ ЖОВТНЯ

Спочатку ремонт 33– х кілометрів дороги на ділянці з Пісочної до дрогобицького перехрестя у напрямку Трускавця, вартістю 275 млн грн, планували завершити до кінця вересня. До серпня компанія «Автомагістраль-Південь», яка виграла тендер на виконання робіт, встигла відремонтувати 15 кілометрів. Далі, начебто через проблеми з постачанням будматеріалів, роботи припинилися.

За словами начальника Служби автомобільних доріг Львівщини Руслана Кандибора, проблема виникла з довезенням сипучих матеріалів із кар’єрів. Виявляється, аби привезти їх із Рівненщини та Житомирщини на Львівщину, – бракує вагонів. Відтак, замість нормативної потреби у 150 вагонів на день, дорожники  отримують лише по 30-40 вагонів сировини. Тож, аби техніка, яка була задіяна на ремонті вищевказаної ділянки дороги, не простоювала її задіяли на ремонтах менших ділянок. Щоправда тут виникає запитання – а там матеріалу не бракуватиме, якщо, за словами того ж таки начальника Служби автомобільних доріг Львівщини,  у цей час накопичуватимуть достатню кількість матеріалів на ділянці Пісочна – Східниця?

Руслана Кандибора також уточнив, що через проблеми ремонт триватиме довше, ніж планувалося. Тобто, – до кінця жовтня. Але чи вдасться закінчити роботи навіть у зазначений термін, наразі питання.  Адже  прогноз синоптиків на найближчий час не надто втішний. У зв`язку з цим також виникають побоювання і щодо якості роботи.

До речі, подібна ситуація і з ремонтом дороги Розділ – Жирова. Однак там, як повідомили працівники підрядної організації, – проблеми з фінансуванням.

 

Автор:

Залиш коментар тут

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *