ДРУГА СПРОБА ЗАКРИТИ 30 – у СЕСІЮ ЗНОВУ НЕ ВДАЛАСЯ. МЕР ВТРАЧАЄ ПІДТРИМКУ ДЕПУТАТІВ?

Друге пленарне засідання 30-ї сесії Миколаївської міської ради, що мало відбутися у минулу п`ятницю 8 вересня, фактично, для розгляду одного-єдиного питання «Про погодження дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки під розширення міського сміттєзвалища», – так і не відбулося. Міському голові Андрію Щебелю, який після двомісячної відпустки, нарешті, вийшов на роботу, знову не вдалося зібрати кворум.

І що найцікавіше, – цього разу на сесію не прийшли не представники опозиції, а навпаки – так звана «мерова» більшість, яка зазвичай за будь – якої погоди миттю прибігала до міської ради на кожен заклик міського голови і чемно голосувала за все, що виносилося на сесії. А тут – саботаж? Малоймовірно, бо питання, яке треба було розглянути позитивно, вже давно стоїть серед пріоритетних для міської влади. Більше того, – ніколи не повіру, що ці люди, раптом усвідомили, що проголосувавши за кожне сумнівне рішення, вони рано чи пізно нестимуть відповідальність. То що ж трапилося? Може сам мер попросив їх не приходити на сесію? До речі, ця версія, як пояснення саботажу сесії виникла відразу після того, як хтось із депутатів приніс порядок денний і проекти рішень на… 31- шу позачергову сесію, яку, судячи з усього, у міській раді планували провести того ж дня, відразу після закриття 30-ї позачергової сесії. Щоправда, як розповіли депутати, про таке їх ніхто не попереджав, а оголошення про 31 – шу сесію на офіційному сайті Миколаївської міської ради нема й досі.

Втім, знаючи як «працює» миколаївська мерія, можна припустити, що на це і був розрахунок. Тобто, мер добре знав, що депутати не проголосують за відкриття сесії, про яку їх не було попереджено за день та не ознайомлено з проектами рішень, яких у порядку денному було аж шість (див. фото) і, очевидно котресь із них чомусь треба було «продинамити», то кращого способу зірвати сесію, як брак кворуму, годі було й придумати. Залишається зрозуміти, яке рішення «не пройшло погодження», наприклад, у мера. Хоча, насправді усе просто… З усіх питань, винесених на це зібрання, лише одне пов`язане з бізнесом.

П`ятим пунктом порядку денного позачергової 31-ї сесії було питання «Про погодження ТзОВ «Агробудсервіс» надання гірничого відводу». Маючи сумний досвід «співпраці» Миколаївської міської ради у вирішенні земельних питань з асфальтним заводом фірми «Алов», не важко передбачити, що, ймовірно, йдеться саме про це рішення. Адже представники фірми навіть прибули на сесію. На жаль…«мерова більшість» на сесію не прийшла, а для бізнесменів потрачений час дорого вартує… Решту здогадайтеся самі.

Коли відбудеться третя спроба закрити 30-ту сесію, на жаль, невідомо.

 

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *