ДО СУДУ МИКОЛАЇВСЬКИЙ МЕР ПІДЕ В КОМПАНІЇ ІЗ КЕРУЮЧИМ СПРАВАМИ ВИКОНКОМУ – ЮРІЄМ ШПАКОМ

Як ми вже повідомляли 5 вересня цього року міському голові Миколаєва Андрію Щебелю було вручено  протокол «Про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.» І ось, згідно з інформацією, оприлюдненою на сайті Миколаївського районного суду, розгляд справи про корупційне адмінправопорушення має відбутися 22 вересня о 15.00.годині.

Втім, як стало відомо із офіційного сайту Миколаївського районного суду Львівської області, до суду Миколаївський мер піде не сам, а в компанії з керуючим справами виконкому Миколаївської міської ради Юрієм Шпаком, якому правоохоронці вручили аж два корупційні протоколи один із яких майже  ідентичний з протоколом А. Щебеля тобто, – «Про вчинення правопорушення, пов`язаного з корупцією, передбаченого ч. 2 ст 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.».

Виявляється, громадянин А.Шпак, він же – викладач ПВНЗ “Львівський університет бізнесу та права”, він же – пенсіонер, він же – керуючий справами виконкому Миколаївської міської ради, теж, схоже, страдає на амнезію і геть забув, що заробив трохи грошенят, продавши власне авто… кому б ви думали (?) – міському голові Миколаєва Андрію Щебелю і не вніс ці дані у своїй декларації. Ось тепер і пояснюватиме 11 жовтня у суді  як це сталося. Дивно лише, що ця ситуація стосується людини, яка навчає студентів премудростям бізнесу та права і добре знає про відповідальність за такі речі.

About Author:

Leave A Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *